Бібліотечні медіа-уроки: захист 

  Закінчився другий рік наполегливої праці по створенню корпоративного ресурсу «Основи медіаосвіти: бібліотечний модуль». Цього року робота кипіла над розробкою бібліотечних медіа-уроків для учнів 4-5 класів за орієнтовними програмами.
   04.02.2015 в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім.Дніпрової Чайки відбувся захист бібліотечних медіа-уроків шкільними бібліотекарями м.Херсона.
   Напруженим видався минулий навчальний рік, проте результативний. Багато роботи було проведено. Багато цікавих та незвичайних ідей запропонували наші колеги. 
   Шкільний бібліотекар ЗОШ №55  Бубнова Тетяна Веніамінівна разом з бібліотекарем гімназії №1 Кривенко Оленою Віталіївною працювали над уроком для 4-го класу "Веб-агенція "СБІ" (Служба безпеки в Інтернеті)". Основною метою уроку є навчити учнів користуватись електронною поштою та навчити основним правилам безпеки в Інтернеті. 
   Цей урок також приймав участь у Конкурсі інноваційних професійних ідей для працівників бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів м. Херсон та став переможцем.  Бубнова Тетяна Веніамінівна  отримала запрошення для участі у роботі секції шкільних бібліотек на Міжрегіональному ярмарку інновацій "БібліоКре@тив-2015".  Ярмарок відбудеться у  Миколаїві, 18-19 червеня 2015 року. 


Коментарі